Biz kadınlar erkeklere kendimizi beğendirmek için her yolu deniyoruz. Ama peki biliyor muyuz ki erkekler kadınlarda neleri beğeniyor. Bir erkeğe göre kadının güzelliği nasıl olmalı? Kadınlar erkeklere nasıl güzel görünür? Doğal güzellik mi yoksa makyaj mı erkek için önemli? İşte erkeklerin kadın güzelliğine bakış açısı…

BASİT DUDAKLAR TUTUN

Buse Terim | Yeni nesil makyaj: Dudak yağları

Erkekler tarafından kadınlar için güzellik ipuçları biri kalın, boyalı dudaklar önlemek ve basit ve doğal görünmesini sağlamak. Yoğun, parlak ve rujlu dudaklar onlar için biraz fazla olabilir ve onlar gerçekten parlak dudaklar ya da yapışkan parlatıcısı olan dudaklardan hoşlanmıyorlar.

SAÇ STİLİ FAZLA ÖNEMLİDİR

Kısa Saç Kesim Modelleri : Erkek Çocuğu Stili | Saç kesim modelleri, Saç, Saç kesimleriErkekler tarafından beğenilen bu önümüzdeki güzellik ipucu en önemlisi… Erkekler için kadınların saçları çok önemli, onların duygularını bir anda etkiler. Kıvırcık saçlı ve daha çok uzun saç ve bunun gibi bazıları da düz saçları beğeniyor ama hepsi de güzel kokulu ve yumuşak saçları seviyor.

TIRNAKLARI KISA TUTUN

Kadınlar için erkeklerin güzellik ucu kısa ve basit manikürlü tırnaklar… Ben bütün kızlar gibi desenli tırnak trendleri seviyorum ve 3D tırnak sanat ve sivri pençeleriyle takdir ederken, erkekler gerçekten uzun ve gürültülü tırnakları korkutucu ve doğal bulmuyorlar. Eğer uzun tırnakları seviyorsanız günlük tırnaklarınızı törpüleyip çok uzamamasını sağlayabilirsiniz.

ZARİF VE SEKSİ

Burada Büyük sürpriz, erkekler tarafından bu güzellik ipucu bayanların kendi makyajını doğal ve sade tutmak olduğunu göstermektedir. Erkekler her zaman gerçekten çok bayalı kadınlar ile dalga geçip sade güzelliğimi makyaj güzeli mi bu onlar arasında uzun tartışma konusu olmuştur! Çoğu erkek sadece sahte hatları veya uyumsuz makyaj gibi çok belirgin makyajların yanı sıra doğal güzelliğini vurgulayan ve iyi görünen uyumlu makyajlı kadınları beğeniyor.

DOĞAL EN İYİ Mİ?

Erkekler makyaj ipuçları da mümkün olduğunca doğal olarak görünen kızları seviyor. Bu tırnak olsun, saç, makyaj, bir bütün olarak, erkekler tabii ki sahte görünümleri sevmiyor. Aşırı beyazlatılmış dişler ve büyük, sahte kirpikler. Eklenmiş yapay saçlar onların fark ettiği ve yadırgadığı sırlardan

DUMANLI GÖZ MAKYAJI YAPIN

Erkeklerin kadınlarda beğendiği makyaj ipuçlarından başka biri dumanlı gözler. Dumanlı göz makyajı yapan kadınları daha çekici ve gizemli buluyorlar. Ben dumanlı göz yanlısı değilim yapımı zahmetli ama onlar ile bakmayı seviyorum ve erkekler de kadınlarda bu seksi görünümü seviyor.

EMİN OLUN

Nasıl makyaj yaparsanız yapın, kendinizden emin olarak erkeğinizin karşısına çıkın. Unutmayın ki sizin en büyük silahınız ve makyajınız özgüveniniz.

Diğer makalelere göz atmak isterseniz bağlantıya tıklayın 🙂

yazar hakkında