Günümüzde birçok ses yükseltme programları ve uygulamaları bulunmaktadır. Bunlar genellikle bilgisayar veya mobil cihazların standart seslerini biraz daha fazla çıkmasını sağlamak amacı ile üretilmektedir. Tüm cihazlar üretilirken ses kapasitesinin tümünü kullanılmaması için ses düzeyini düşük tutmuşlardır. Bunun nedeni ise cihaza ve kulağa zarar vermesinin önüne geçilmesidir. Aslında güzel bir düşünce fakat çoğu kullanıcı bunu istememektedir. Bende bir cihaz kullanıyorsam bu kapasiteyi sonuna kadar kullanmak isterim. Bu herkesin en doğal hakkıdır, bizde bu soruna alternatif çözüm bulmak amacı ile bu makaleyi yazmaya karar verdik. Sizler için üretilmiş en iyi ses yükseltme programları ve uygulamalarını araştırdık ve sitemizde yer verdik.

En İyi Ses Yükseltme Programları

Bilgisayarlar için üretilmiş en iyi ses yükseltme programları, değerli ziyaretçilerimiz için aşağıdaki listede sıraladık. Tüm bu programları inceleyerek iyi ve kötü noktalarını sizler için hazırladık. Bu yazıyı okuduktan sonra en iyi ses yükseltme programını öğrenmiş olacak belki de kullanmaya başlayacaksınız. Listemizde ki programlar en kaliteli ses yükseltme programlardan oluşmaktadır. Binlerce ses yükseltme programları arasından en iyi olanlarını araştırarak sizlere sunuyoruz. Yazdığımız bu yazı diğer yazılar gibi reklam amaçlı yazılmamıştır. Hiç bir şekilde listemizde ki ses yükseltme programları üzerinden para kazanmamaktayız. Bu yazı hiç bir şekilde kar amacı gütmemektedir. Sadece adsense reklamlarından gelir elde etmektedir.

1-Fxsound/DFX Audio Enhancer

ses yükseltme programları arasında birinci sıraya Fxsound programını koyduk. Bilinen diğer adı DFX Audio Enhancerdir. Bu ses yükseltme programı ilk çıktığı günden bu yana herkesin ilgi odağı olmayı başarmıştır.

windows ve mac işletim sistemi desteği mevcuttur. Programın ücretli ve ücretsiz seçenekleri de mevcuttur. Üzülmeyin ücretsiz seçeneği de işinizi görmeye yetecek ve artacaktır. Yazılımcıları bu programı fxsound-1, fxsound-2 ve fxsound2 pro olarak ayrı ayrı satışa sunmuştur. işlev olarak hepsi birbirine benzemektedir. Fakat ses ayarları ve kalitesi birbirinden farklılık gösterdiği söylenebilir. Bu harika ses yükseltme programının fiyat seçenekleri aşağıdaki gibidir.

FxSound-1FxSound-2FxSound-2 Pro
Tek seferlik fiyatı $29.99
Yıllık Fiyatı $9.99
Yıllık Fiyatı $19.99

2- Boom 3D

Boom 3D ses deneyimini maksimum seviyeye taşımak için üretilmiş en iyi ses yükseltme programlarından biridir. Üreticilerinin açıklamasına göre en iyi ses deneyimini yakalamak için pahalı kulaklıklara veya sistemlere gerek yokmuş. Program windows ve Mac kullanıcıları için ayrı ayrı tasarlanmıştır. İşlevsel olarak 3D ses kalitesini insanlara tanıtmak ve uygulamaktır. Ayrı bir teknoloji kullanılarak hazırlanmış bu program kalite severlerin bir numaralı programıdır. Ses seviyesini dilediğiniz gibi ayarlama imkanı sunarken, ekolayzırı sayesinde de dilediğiniz gibi ayarlamalar yaparak dilediğiniz tonu yakalayabilirsiniz. Ses yükseltme programı denilince artık akla gelen nadir programlardan biridir. 30 Gün deneme süresi ve ücretli seçenekleri de bulunmaktadır.

Boom 3D Fiyatı
Mac / Windows : $12.00‘dan satılmaktadır.

3-Viper4Windows

Ses kartınızın işlenmesinde yardımcı olacak en iyi ses yükseltme programlarından biridir. İçerdiği ön tanımlı ses temaları ile müzik zevkinize bir yenisini daha katmaya hazır olun. Bu program sayesinde müzik kalitenize bir yenisi daha eklenecektir. Kaliteli ses yükseltme programı arıyorsanız bu programa göz atmanızı öneririz. Bass kuvvetlendirme seçeneği ile gümbür gümbür müzik keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıca ses doğallaştırma seçenekleri ile canlı müzik keyfini de çok rahat yaşayabilirsiniz. Hazır devre içerek ekolayzer ile dilediğiniz gibi kişiselleştirme yapabilir veya akıllı ses düzeyi modu ile film, video izlerken daha çok keyif alabilirsiniz.

En İyi Ses Yükseltme Uygulamaları

Kaliteli ses yükseltme programlarından sonra sizlere en iyi ses yükseltme uygulamalarını tanıtmak istiyoruz. Bu uygulamalar daha önceden denenmiş en iyi ses yükseltme uygulamalarıdır. Mobil cihazlarınızın vazgeçilmez uygulamaları arasına bir yenisini daha eklemek istiyorsanız yazımızın devamını okumalısınız. Tam istediğiniz gibi ses düzeyini en üst seviyelere çıkaracak uygulamaları sizler için inceledik. Her zaman dediğimiz gibi bu programları reklam olsun diye tanıtmıyoruz. Bu yazımız asla kar amacı gütmemektedir. Tamamen tarafsız bir şekilde en iyi ses yükseltme uygulamalarını sizlere sunmayı amaçlamaktayız. O halde fazla vakit harcamadan en iyi ses yükseltme uygulamalarını hep birlikte inceleyelim. Sizde size uygun uygulama hangisi ise karar verin ve kullanmaya başlayın.

1-VAVA Free Music Studio

Android cihazlarınız için kaliteli ses yükseltme uygulaması arıyorsanız ilk tercihiniz bu olmalıdır. Ses düzeyini %100 oranda artırmakla kalmıyor, bass ve tiz dengesini o kadar iyi ayarlıyor ki ses deneyiminiz otomatik güzelleşiyor. Google Play Store puanlamalarında 4.7 puan ile kullanıcıların da sevdiği bir ses yükseltme uygulaması halini almıştır. Gayet kullanışlı ve karmaşık ayar gerektirmeyen şık tema tasarımına sahip bir uygulamadır. Uygulama kendi içerisinde reklam içeriyor fakat bir kaç TL ödeyerek bu sorundan da kurtulabilirsiniz. Her zaman dilediğiniz yükseklikse müzik ve video izleyebileceğiniz harka bir uygulamadır. Diğerlerinin aksine ses yükseltirken çatlama, bozulma gibi sorunlar yaratmamaktadır.

2-Magic Mobile Studio

Mobil android cihazlarınız için vaz geçilmez ses yükseltme uygulamalarından bir yenisini daha sizlere sunmak istiyoruz. Magic mobile studio‘nun geliştirdiği muazzam kaliteli bir uygulamadır. Tüm android sürümleri için geçerli olan kurulduğu andan itibaren etkisini gösteren güzel bir uygulamadır. Ses netliği ve kendi içerisinde ses düzeyini kendinin ayarladığı uygulamalardan biridir. Ses kalitesi ve yüksekliğini kurduğunuz dakikadan itibaren hissedeceksiniz. Cihazınıza şaşırmama gibi bir lüksünüz yok. Bu telefon benim mi gibi kendinize sorular sorabilirsiniz. Ses düzeyi seçenekleri ile ses yükseltmesini %200’e kadar arttırabilirsiniz. Dilerseniz desi, desi sesi yükseltebilirsiniz. Bu uygulamayı kullanmaktan hiç vazgeçmeyeceksiniz. Ses yükseltme uygulamasını indirmek isterseniz linki kullanabilirsiniz.

3-iJoysoft

Profesyonellik akan bir ses yükseltme uygulamasını sizlere tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Bir çok ön tanımlı ses seçenekleri ile, diğer uygulamaların her zaman bir adım önünde olmayı başarmış bir uygulamadır. Önceden ayarlanmış ses efektleri, hiphop, Jaz, pop gibi öntanmlı ses düzenlemeleri ile ses kalitesini biraz daha iyi hale getirmişlerdir. Şimdiye kadar paylaştığımız uygulamalar tek seçenekli ses yükseltme uygulamalarıdır. Fakat bu tamamen profesyonel ince ince ayarlanabilir bir uygulamadır. Daha önce bu uygulamayı neden bilmiyordum diye üzülebilirsiniz. Fakat şimdi öğrendiniz hemen deneyerek ses yüksekliği ve kalitesine sizde katılabilirsiniz.

Sonuç

Sizlere şimdiye kadar denenmiş en iyi ses yükseltme programları ve uygulamalarını tanıttık. Hiç bir şekilde taraf tutmadan şeffaf verilere dayanarak hazırladığımız listede en iyi ses yükseltme programları ve uygulamaları bulunmaktadır. Bu listedeki bağlantılara tıklayarak dilediğiniz ses yükseltme programını ve uygulamalarını kullanabilirsiniz. Tüm herkesin kullandığı ve beğendiği en iyileri sizinle buluşturduk. Dediğimiz gibi bu listede ki hiç bir uygulamadan para kazanmıyoruz. Sadece adsense gelirlerinden faydalanmaktayız. Destek olmak için reklamlarımıza göz atabilir veya ilginizi çeken reklam bağlantılarından alışveriş yapabilirsiniz. Bu günlük bizden bu kadar bir dahaki yazımızda görüşmek üzere.

Diğer makalelere göz atmak isterseniz bağlantıya tıklayın 🙂

yazar hakkında