Günümüzde internet kullanımı oldukça artmaktadır. Bu artış nedeni ile de internet servisi sağlayıcıları da artış göstermektedir. Türkiye’de 15’e yakın internet servis sağlayıcısı bulunmaktadır. Fakat biz sizlere Türkiye’de ki en iyi internet sağlayıcılarını ve fiyatlarını makalemize konu edindik. Kısacası konumuz Türkiye’de ki en iyi internet sağlayıcıları ve fiyatlarıdır. Böylelikle internet fiyatları ne kadar sorusuna da yer vermiş olacağız.  Bu makalemizi okuduktan sonra internet sağlayıcılarının güncel fiyatlarını ve diğer tüm detayları bilmiş olacaksınız. Herkesin bildiği internet servis sağlayıcılarını yakından inceleyerek en iyi sağlayıcıyı bulmanıza yardımcı olmaya çalışacağız. Tüm araştırmalarımız sizlerin en iyi internet sağlayıcısını bulmanıza yardımcı olmaktır. Ayrıca internet faturası ödeme yöntemlerinden de bahsetmiş olacağız. Sıralamamız en iyiden en kötüye doğru listelenme yapılacaktır.

1-D-Smart İnternet Sağlayıcısı

D-Smart demirören holdingin 2007 yılında kurduğu dijital yayın platformudur. Bu platform uydular aracılığı ile kanal yayını yapmaktadır. Daha sonralardan kanal yanında internet servisi de sunmaktadır. Kanal aboneleri de dahil 959.773 abonesi bulunmaktadır. Türkiye’nin en iyi internet sağlayıcısı olması genel olarak internet hızından anlaşılmaktadır. Hem internet hızı hem de verdiği müşteri hizmetleri bakımından Türkiye’nin en iyi internet sağlayıcısı konumundadır. D-Smart’ın ortalama hızı 2.70 Mbps olarak belirlenmiştir, bu oran diğer servislerin ortalama internet hızından yüksektir.

D- Smart İnternet Fiyatı

11.10.2020 tarihinde D-Smart’ın kotasız aylık belirlendiği fiyatlar aşağıdaki liste de belirlendiği gibidir.

[mks_accordion] [mks_accordion_item title=”4 Mbps’e Kadar 40 GB Kotalı Fiber”] 44.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”4 Mbps’e Kadar 60 GB Kotalı Fiber”] 59.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”4 Mbps’e Kadar 40 GB Kotalı ADSL”] 44.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”4 Mbps’e Kadar 60 GB Kotalı ADSL”] 59.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”8 Mbps’e Kadar Limitsiz ADSL”] 74.90  TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”10 Mbps’e Kadar Limitsiz ADSL”] 79.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”16 Mbps’e Kadar Limitsiz ADSL”] 84.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”24 Mbps’e Kadar Limitsiz Fiber”] 94.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”24 Mbps’e Kadar Limitsiz Fiber”] 69.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”50 Mbps’e Kadar Limitsiz Fiber”] 134.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”50 Mbps’e Kadar Limitsiz Fiber”] 114.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”100 Mbps’e Kadar Limitsiz Fiber”] 149.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”100 Mbps’e Kadar Limitsiz Fiber”] 149.90 TL
[/mks_accordion_item] [/mks_accordion]

D-Smart internet servis sağlayıcısının belirlediği fiyatları yukarıda sizlere sunmuş bulunmaktayız. Tüm bu fiyatlar 11.10.2020 tarihinde internet sitesinden aldığımız internet fiyatlarıdır. Bu fiyatlar daha sonradan değişiklik gösterebilir. Biz de bu listeyi elimizden geldiğince güncel tutmaya çalışacağız.

D- Smart İnternet Faturası Ödeme

D-smart internet faturası ödemek için alternatif yollar bulunmaktadır. Bu yollar her zaman geçerli yollardır, bu yollar ile internet faturanızı kolaylık ile ödeyebilirsiniz. Size aşağıda vereceğim yöntemler ile internet faturanızı ödeyebilirsiniz.

1. D Smart Online İşlemler İle İnternet Faturası Ödeme

İnternet faturanızı D smart web sitesinden online işlemler ile rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Ödeme yapmak için ilk olarak yapmanız gereken D Smart Online İşlemler sayfasına giriş yapmalısınız. Web sitesine giriş yaptığınızda sizi giriş formunu içeren bir web sitesi karşılamaktadır. Formda daha önceden müşteri hizmetleri ile birlikte kurduğunuz veya daha önceden belirlediğiniz bir e posta ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. D smart üyeliği olan herkese online işlemler sayfasına erişim hakkı verilmektedir. E posta ve şifreniz ile giriş yaptığınız zaman yan menülerden Faturalarım menüsünün altından fatura görüntüleme/ ödeme seçeneğini tıklamalısınız. Daha sonradan çoktan seçmeli bir panel ile size ait internet faturası görüntülenmektedir. Seçtiğiniz faturayı daha sonra ödemeye geç adımını kullanarak kredi kartı bilgileriniz ile güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

2. D-Smart E Devlet Üzerinden İnternet Faturası Ödeme

D smart internet faturası ödemek için e devlet sitesini kullanabilirsiniz. Bu site üzerinden internet faturanızı devlet güvencesi altında ödemeniz ve diğer tüm aboneliklerinize ait borçlarınızı da sorgulayabilirsiniz. E devlete giriş için tc kimlik numaranız ve postaneden aldığınız şifreniz ile sisteme giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra telekomünikasyon linkine tıklayarak internet servis sağlayıcınızı bularak borç alacak sorgulama kısmına girmelisiniz. Daha sonra sistem sizi ödeme adımlarına yönlendirecektir. Ödeme adımlarını genel olarak e devlet internet servis sağlayıcısının ödeme sistemine aktarmaktadır. Bu şekilde yine kredi kartı bilgilerinizi girerek  ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. E devlet üzerinden D Smart internet faturası ödemek için tıklayın.

3. Bankamatik İle İnternet Faturası Ödeme

Genellikle tüm bankamatiklerden internet faturası ödeyebilirsiniz. Size müşteri numaranız veya abonelik numaranız gerekmektedir. Bu numara ile bankamatikten fatura ödeme seçeneklerini bularak nakit olarak internet faturanızı ödeyebilirsiniz. Bazı bankamatikler ödeme yaparken sizden faturanıza ek olarak komisyon kesebilmektedir. Komisyon ücretleri genellikle 1 ile 5 TL arasında değişiklik göstermektedir.

4. PTT Aracılığı İle İnternet Faturası Ödeme

Size en yakın postaneye giderek komisyon ödemeden internet faturanızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz. D smart internet faturasını ödemek için sizden daha önce ödenmemiş fatura fişiniz veya abonelik numaranız sorulmaktadır. Bu bilgiyi  ve faturanızın borcunu postane memuruna vererek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

5. Müşteri Hizmetleri İle İnternet Faturası Ödeme

İnternet faturanızı artık günümüz teknolojisinde müşteri hizmetlerini arayarak sesli yanıt sisteminden de kolaylıkla yapabilirsiniz. Sesli yanıt sisteminde ki yönlendirmelere uyarak fatura bilgisi öğrenme ve fatura ödeme gibi bir seçenek çıkacaktır. Bu seçenek çıktıktan sonra size kredi kartı bilgilerinizi telefonun tuş kombinasyonu aracılığı ile girmeniz için yönlendirme yapılacaktır. Bu yönlendirmeden sonra kredi kartı bilgilerinizi girerek ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle sizden istenen bilgiler kredi kartı sahibinin adı soyadı, kredi kartı numarası ve güvenlik numarasıdır. Bu bilgileri girdikten sonra cep telefonunuza bir onay kodu gönderilecektir  o onay kodunu da giriş yaptıktan sonra ödemeniz gerçekleşmiş bulunmaktadır.

6. Fatura Ödeme Noktalarından D Smart İnternet Faturası Ödeme

Her il ve ilçeler de ödeme noktaları mevcuttur. Bu ödeme noktalarını bularak ödemek istediğiniz internet servis sağlayıcısının adını söylemeli ve abone numaranızı göstermelisiniz. Daha sonra bu bilgiler ışığında faturanızı rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Özel fatura ödeme noktaları sizden yine 1 ile 5 TL arasında komisyon kesebilmektedir. D Smart şirketinin kendi ödeme noktaları da mevcuttur. Bu ödeme noktalarından ödeme yaptığınız zaman sizden komisyon kesilmez.

2- Türk Telekom İnternet Sağlayıcısı

Türk Telekom 1840 yılında Osmanlı devleti tarafından kurulan ilk telekomünikasyon şirketidir. Bu şirket devlet idaresi altında iken telekomünikasyon ve posta işlerinin birbirinden ayrılması sonucunda 1995 Yılında tam olarak Türk Telekom olarak hizmete sunulmuştur. Türk Telekom kendi içerisinde TTNET A.Ş olarak İnternet hizmetlerini 2006 yılında Türk Telekom üyesi olarak ayrılmıştır. 11.6 milyon internet geniş bant abonesi bulunarak Türkiye’nin  en büyük internet sağlayıcısı olmuştur. İnternet hızı ise 2.33 Mbps olarak Türkiye’nin en hızlı 2. internet sağlayıcısı konumundadır.

Türk Telekom İnternet Fiyatı

Türk Telekom internet sağlayıcısının 11.10.2020 tarihinde internet sitesinden aldığımız fiyatları ise aşağıda ki gibidir.

[mks_accordion] [mks_accordion_item title=”12Mbps Limitsiz Fiber İnternet”] 70,90 ₺
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”24Mbps Limitsiz Fiber İnternet”] 82,90 ₺
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”50Mbps Limitsiz Fiber İnternet”] 102,90 ₺
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”100Mbps Limitsiz Fiber İnternet”] 142,90 ₺
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”12Mbps Limitsiz İnternet”] 70,90 ₺
[/mks_accordion_item] [/mks_accordion]

Yukarıda belirttiğimiz internet fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bu makaleyi yazdığımız tarihten itibaren aldığımız güncel fiyatlardır. Bu nedenle satın almak istediğiniz internet sağlayıcısının internet sitesinden güncel fiyatlara bakmanızı önermekteyiz. Bu makale sadece bilgilendirme amaçlıdır, internette bulduğumuz bilgilere dayanmaktadır.

Türk Telekom İnternet Faturası Ödeme

Türk Telekomun’da benzer internet faturası ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemler genellikle her internet sağlayıcı için geçerli olmaktadır. Aşağıda vereceğim bilgiler ile internet faturanızı kolaylık ile ödeyebilirsiniz. Size uygun ödeme yöntemini seçerek ödeme yapabilirsiniz.

1. Türk Telekom Online İşlemler İle İnternet Faturası Ödeme

Online işlemler sayfasına giriş yaparak ödemenizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu sayfada TC kimlik numaranız ve telefon numaranız ayrıca şifreniz ile online işlemler paneline erişim sağlayabilirsiniz. Bu şifreyi genellikle müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Genel olarak sizlere geçici random bir şifre belirlenmektedir, bu şifreyi panele giriş yaptıktan sonra değiştirmeniz güvenlik için daha iyi olacaktır. Giriş yaptıktan sonra faturalarım kısmından son gelen faturanız ile alakalı bilgilere ulaşabilirsiniz. Daha sonra ödeme adımlarına geçerek kredi kartı, banka kartı bilgileriniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu ödeme sistemleri gerçekten rahat ve güvenli sistemlerdir. Dilerseniz online işlemlerden otomatik ödeme talimatı vererek de ödemenizi her ay otomatik ödeyebilirsiniz.

2. Türk Telekom E Devlet Üzerinden İnternet Faturası Ödeme

Türk Telekom internet faturanızı da e devlet üzerinden ödeyebilirsiniz. Bunu gerçekleştirebilmek için TC. kimlik numaranız ve postaneden aldığınız şifreniz gerekmektedir. Sisteme giriş yaptıktan sonra telekomünikasyon seçeneğini bulmanız gerekmektedir, bu seçeneğe giriş yaptıktan sonra Türk Telekom servis sağlayıcısını bularak borcunuzu sorgulayabilir veya ödeyebilirsiniz. Bu sisteme giriş yaptıktan sonra size her zamanki gibi kredi kartı bilgileriniz gerekmektedir. Kredi kartı veya banka bilgilerinizi girdikten sonra ödemeniz gerçekleştirilecektir. Türk Telekom e devlet üzerinden internet faturası ödemek için tıklayın.

3. Bankamatik İle Türk Telekom İnternet Faturası Ödeme

Size en yakın bankamatik üzerinden Türk Telekom internet faturanızı ödeyebilirsiniz. Genel olarak tüm bankaların bankamatiklerinden müşteri numaranız veya abonelik numaranız ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankamatiklerden kartsız işlemler kısmından ödemeler kısmına giriş yaparak fatura ödeme bölümü içinden ödemenizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bankalara göre komisyon oranları değişiklik gösterebilir veya hiç komisyon alınmayabilir.

4. PTT İle Türk Telekom İnternet Faturası Ödeme

PTT aracılığı ile Türk Telekom internet faturanızı yatırmanız mümkündür. Size en yakın postaneye giderek müşteri veya abone numaranız ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Postaneye giriş yaptığınızda sıra numarası alarak sıranızı beklemelisiniz. Daha sonra müşteri numaranız veya daha önce ödenmiş faturanızı da götürebilirsiniz. Bu bilgiler ışığından nakit olarak internet faturanızı ödeyebilirsiniz. Ayrıca PTT Bankamatiklerinden de ödeme yapmanız mümkündür.

5. Müşteri Hizmetleri İle Türk Telekom İnternet Faturası Ödeme

Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak fatura sesli yanıtını seçmeniz gerekmektedir. Fatura bölümüne geçtikten sonra faturalarınızın bilgisini sesli yanıt sistemi size bildirecektir. Bilgiler verildikten sonra size ödeme yapıp yapmak istediğinizi soracaktır. Ödeme yap seçeneğini seçtikten sonra sizlerden kredi kartı bilgilerinizi telefonun tuşları aracılığı ile girmeniz istenecektir. Giriş yaptıktan sonra onay kodu gönderiecek ve onay kodunu sisteme girmeniz gerekecektir. Bu şekilde internet faturanızı müşteri hizmetleri aracılığı ile ödemiş olacaksınız.

6. Fatura Ödeme Noktalarından Türk Telekom İnternet Faturası Ödeme

Türkiye’nin neredeyse tüm il ve ilçesine fatura ödeme noktaları açılmıştır. Bu noktaları Google haritalar aracılığı ile de öğrenebilirsiniz. Size gerekli olan bilgiler genellikle abonelik numarası veya müşteri numarası gerekmektedir. Dilerseniz ödenmiş veya ödenmemiş faturanızı da götürebilirsiniz. Bu bilgileri götürdükten sonra nakit olarak internet faturanızı ödeyebilirsiniz.

3-Türknet İnternet Sağlayıcısı

Türknet 1996 yılında Türk nokta net adı ile internet sağlayıcı olarak hizmete sunulmuştur. 1999 Yılında sabancı holding türknet hisselerinin büyük çoğunluğunu satın alarak ortak olmuştur. Yapılan yatırımlar ile Türkiye’de ki en iyi 3. İnternet sağlayıcısı konumunu kazanmıştır. Yaklaşık 750.000 abnesi bulunmaktadır.  İnternet hızı 3.30 Mbps olarak da 3. olmaya hak kazanmıştır. Hem hız bakımından hem son teknoloji kullanımı bakımından en iyi internet sağlayıcıları arasına girmiştir. Türknet kullanıcılara verilen hız bakımından Türkiye’de 1. olmuştur.

Türknet İnternet Fiyatı

Türknet diğer firmalardan farklı olarak tek fiyat ve tek paket tarifesi sunmaktadır. Alt yapınıza bağlı olarak 100 Mbps hızında interneti kullanıcılarına 85 TL olarak satmaktadır. Diğer firmalardan da fiyat bakımından gerçekten çğır açmış bir firmadır. Ayrıca alt yapınıza bağlı olarak upluad hızı da değişiklik göstermektedir. Ne kadar hız o kadar upluad özgür internet adı altında kullanıcılarına rahatlık sunmaktadır.

Türknet İnternet Faturası Ödeme

Yukarıda ki ödeme seçenekleri genel olarak hepsi geçerlidir. Farklı olarak müşteri numaranız farklılık göstermektedir. Türknet ilk çıktığı zamanlarda fazla bilinmemekteydi, bu nedenle ödeme seçenekleri de kısıtlıydı. Fakat günümüzde tüm yukarıda bahsettiğimiz ödeme seçenekleri mevcuttur.

1. Türknet Fatura Ödeme Sistemi  İle İnternet Faturası Ödeme

Türknet fatura ödemek istediğinizde Türknet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptığınızda en üst menüde fatura ödeme butonu bulunmaktadır. Bu buton sayesinde fatura sorgulama sayfasına giriş yapılıyor, giriş yapılan sayfada TC. kimlik numarası isim soyisim  bilgileri istenmektedir. Bu bilgiler girildikten sonra size ait faturanız karşınıza çıkmaktadır. Bu sayfada ödeme yapmak için ayrı bir buton karşınıza çıkacaktır, bu butonu kullanarak ödeme seçeneklerine geçiş yapabilirsiniz. Geçiş yaptıktan sonra standart olarak kredi kartı bilgilerinizi sisteme giriş yaptıktan sonra onay kodu ile onayladıktan sonra ödeme işleminiz tamamlanmış olacaktır.

2. Türk Telekom E Devlet Üzerinden İnternet Faturası Ödeme

Diğer sistemler gibi e devlet sitesine vereceğim bağlantıdan yada arama kısmına turknet yazarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. İlgili sayfaya giriş yaptıktan sonra borçlu olduğunuz faturanız karşınıza çıkmaktadır. Çıkan seçeneklerde fatura ödeme adımına geçiş yapabilirsiniz. Geçiş yaptıktan sonra gerekli kredi kartı bilgilerinizi sisteme girerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

3. Bankamatik İle Türknet İnternet Faturası Ödeme

Size en yakın bankamatikleri kullanarak turknet internet faturanızı ödeyebilmektesiniz. Kartsız işlemler ile nakit olarak ödeme işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür. Bankamatikten ödeme yapmak için müşteri numaranız ve tc kimlik numaranızı bilmeniz yeterli olacaktır.

4. PTT İle Türknet İnternet Faturası Ödeme

size en yakın ptt şirketi ile ödemenizi yapmanız mümkündür. Ptt memuruna müşteri veya abone numaranızı söyleyerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeleriniz nakit olarak alınmaktadır, komisyon ücreti kesilmemektedir. Detayları öğrenmek için yukarıdaki yazıları kontrol edebilirsiniz genel olarak tüm ödeme sistemleri aynıdır.

5. Müşteri Hizmetleri İle Türknet İnternet Faturası Ödeme

Turknet müşteri hizmetlerini arayarak internet faturanızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Ödeme yapabilmek için sesli yanıt sisteminden ödeme veya fatura işlemlerine geçiş yapmanız yeterli olacaktır. Geçiş yaptıktan sonra kredi kartı bilgilerinizi sisteme giriş yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Detaylar için yukarıdaki yazıları kontrol etmenizi öneririz çünkü tüm işlemler hemen hemen aynı işlemlerden oluşmaktadır.

6. Fatura Ödeme Noktalarından Türknet İnternet Faturası Ödeme

Yine size en yakın fatura ödeme noktalarından internet faturanızı ödeyebilirsiniz. Ödeme yapabilmek için size en yakın özel fatura ödeme noktalarına giderek ödemenizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Buralarda komisyon olarak 1 ile 5 TL arasında komisyon ücreti alınmaktadır. Hizmet numaranız ile ödeme yapabilirsiniz.

4- Turkcell Superonline İnternet Sağlayıcısı

Türkcell Superonline Türkiye’nin en iyi 4. internet sağlayıcısıdır. Bildiğiniz üzere hız bakımından sıralama yaptığımızda ortalama hızı 3.27 Mbps olarak bilinmektedir. Bu nedenle listemizin 4. sırasında yer almaktadır. Türkiye’nin en çok bilinen mobil erişim sağlayıcısıdır. Mobil erişimin yanı sıra internete de giriş yaparak listemizde sıralama almaya hak kazanmıştır.

Türkcell İnternet Fiyatı

[mks_accordion] [mks_accordion_item title=”TURKCELL FİBER ESNEK KAMPANYASI”] 59.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”TURKCELL FİBER EKO PAKETLER KAMPANYASI”] 69.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”FİBERE HOŞ GELDİN KAMPANYASI”] 69.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”YABANCILARA ÖZEL FİBER İNTERNET KAMPANYASI”] 69.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”TURKCELL FİBERE GİRİŞ PAKETİ KAMPANYASI”] 84.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”TURKCELL FİBER SÜPER PAKETLER KAMPANYASI”] 99.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”TURKCELL’LİLERE ÖZEL 3 AY ÜCRETSİZ SÜPER PAKET”] 109.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”TURKCELL FİBER 50MBPS&100MBPS PLATİN PAKETLER”] 129.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”TURKCELL’LİLERE ÖZEL 3 AY ÜCRETSİZ PLATİN PAKET”] 139.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”TURKCELL’LİLERE ÖZEL 100MBPS PLATİN PAKET”] 149.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”1000 MBPS – IŞIK HIZINDA İNTERNET”] 499.90 TL
[/mks_accordion_item] [mks_accordion_item title=”10 GBPS IŞIK HIZINDA FİBER İNTERNET KAMPANYASI”] 7999.90 TL
[/mks_accordion_item] [/mks_accordion]

Türkcell İnternet Faturası Ödeme

Türkcell de diğer sağlayıcılar ile aynı ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekleri tek tek açıklamaye gerek duymamaktayım çünkü tüm ödeme seçenekleri birbiri ile aynıdır. Ama sizler için ödeme seçeneklerini aşağıda ki listede yayınlıyor olacağım. Aşağıdaki listede ödeme seçeneklerinden her hangi birini kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Online ödeme ile internet faturasını ödeme
 • E devlet üzerinden internet faturası ödeme
 • Bankamatik ile internet faturası ödeme
 • PTT ile internet faturası ödeme
 • Müşteri Hizmetleri ile internet faturası ödeme
 • Fatura ödeme noktalarından internet faturası ödeme

5- Vodafone İnternet Sağlayıcısı

vodafone 1991 yılında 150 ayrı ülkede hizmet veren bir dünya şirketidir. Birleşik kırallık merkezli bu şirket internet sağlayıcı hizmeti de vermektedir. Uluslar arası bir şirket olduğundan dolayı hizmetleri kullanıcılar biraz yabancı gelmektedir. Türkiye de ortalama internet hızı 3.24 Mbps olarak belirlenmiştir. Bu hız ışığında ve verdiği hizmeter sonucunda listelerimizin son sırasını almaktadır. Türkiyenin en iyi 5. internet servisi sağlayıcısı konumundadır.

Vodafone İnternet Faturası Ödeme

Diğer internet servisi sağlayıcılarında olduğu gibi bunda da ödeme seçenekleri aynıdır. Bu yüzden türkcell gibi tek tek açıklayarak zamanınızı almak istemiyoruz. Aşağıda ki listede olduğu gibi ödeme seçeneklerinin detaylarına yukarıdaki yazılardan ulaşabilirsiniz.

 • Online ödeme ile internet faturasını ödeme
 • E devlet üzerinden internet faturası ödeme
 • Bankamatik ile internet faturası ödeme
 • PTT ile internet faturası ödeme
 • Müşteri Hizmetleri ile internet faturası ödeme
 • Fatura ödeme noktalarından internet faturası ödeme

Diğer makalelere göz atmak isterseniz bağlantıya tıklayın 🙂

yazar hakkında