Video İzleyerek para kazanmak kulağa oldukça hoş geliyor değil mi? Reklam izleyerek para kazanma 2020 yılında gerçekten revaçta olan bir para kazanma yoludur. Oturduğunuz yerden sadece video izleyerek günlük bütçenize ek para kazanabilirsiniz. Bende bu yazımda sizlere internette video izleyerek para kazanma yollarından bahsedeceğim.

Bir önceki yazımda da bahsettiğim gibi, video izleyerek para kazanmanız mümkündür. Video izleme siteleri genellikle reklam odaklı çalışmaktadır. Reklamları daha çok kitleye ulaştırmak amacı ile reklam gelirlerinin bir kısmını izleyicilerine dağıtmaktadır. Bu yöntem iki tarafında çıkarları doğrultusunda işlem görür. Kazan kazan sistemlerine doğduğumdan beri aşığım diyebilirim. Bu para kazanma yolu da tam anlamıyla kazan kazan sistemidir.

Doğru duydunuz video izleyerek para kazanmak artık çok kolay. Yazının devamında vereceğim linklerden yararlanarak sizde reklam izleyerek para kazanabilir hale geleceksiniz.

video izleyerek para kazan

Video İzleyerek Para Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler

1.Kural: İnternet Bağlantısı

olmazsa olmaz kurallardan biri internet bağlantısıdır. Artık günümüz çağında internetsiz yer bulmak eskisi kadar çok değildir. Kafelerde, restoranlarda, hatta mobil cihazlarda bile internet bağlantısı bulunabilir. Sizde videoları donmadan izleyecek kadar hızlı bir internete sahip olmanız gerekmektedir. Tabi ki bu yazıyı okuyorsanız video izleyerek para kazanmanın birinci kuralı tamam demektir.


2.Kural: Video İzleme Sitelerini Araştır

Video izleme sitelerini iyi bir araştırma yaparak bulmalısınız. Tabi ki bu sitelerin gerçekten para verip vermediklerini iyi araştırmanız gerekmektedir. Ödeme yöntemlerinin size ve Türkiye şartlarına uyması gerekmektedir. Ben bu yazımda Sizlere Video ve Reklam izleyerek para kazanacağınız siteleri vereceğim. Fakat bu siteleri birde siz araştırın, belki benim gözümden kaçan bir kaç site daha olabilir.

3. Kural: Video İzleme Sitelerine Doğru Bilgiler Gir

Bulduğunuz para kazanma sitelerine üye olurken doğru bilgiler kullanın. Bu gerçekten çok önemlidir, doğru olmayan bilgiler ile kayıt olduğunuz zaman ödeme alamayabilirsiniz. Ödeme almak için kesinlikle doğru bilgiler kullanmalısınız. Size sorulan soruları doğru bir şekilde yanıtladıktan sonra video izlemeye başlayabilirsiniz.


4.Kural: Kurallara Uyma Ve Ödeme Alma

Bu tarz siteler genellikle 30 veya 60 saniye video izletirler. Bu süre zarfında sabırla size verilen videoyu sonuna kadar izlemelisiniz. Verilen süreden erken kapatmanız dahilinde para kazanamazsınız. Video izleyerek para kazanma sitelerinin genelde baraj limiti olmaktadır. Video izlediğiniz zaman biriken para limiti 100 TL olduğunda çekim sağlayabilirsiniz. Tabi bu kural siteden siteye değişmektedir. A sitesinde 100 TL barajı uygulanırken, B sitesinde 200 TL baraj limiti olabilir. Bu limiti geçtikten sonra ödeme alma yöntemi seçmelisiniz. Bence sanal bankalar veya sanal kartlar aracılığı ile ödeme almanız daha uygun ve hızlı olacaktır. Webmoney, Payoner, Gibi yurt dışı bankalarını da kullanabilmeniz mümkündür. Ben genellikle payoneri tercih ediyorum. Bu yöntem siteye ve sizin tercihlerinize kalmış Bir yöntemdir.

Video İzleyerek Para Kazandıran Siteler

Bu başlığımızda sizler için video izleyerek para kazandıran siteleri araştırdım. Yazımızın devamında bu siteleri ve linkleri rahatlıkla bulabilecek ve üye olabileceksiniz. 2020 Yılının en çok reklam izleyerek para kazandıran siteleri sırasıyla şunlardır;

  1. Neobux 
  2. Süperpay
  3. indoxdolar
  4. Cashcreate
  5. cashfiesta
  6. admefast
Yukarıdaki linklerde video izleyerek para kazanacağınız siteler yer almaktadır. Bu sitelere üye olduktan sonra sizde rahatlıkla para kazana bileceksiniz. Sitemizi takip etmeye devam ettiğiniz sürece, internetten para kazanma yollarına ulaşabilirsiniz. Herkese iyi kazançlar dilerim.

Diğer makalelere göz atmak isterseniz bağlantıya tıklayın 🙂

yazar hakkında